Jazda rowerem górskim w Toskanii Włoszech
Maremma Toskania Włochy


Jazda rowerem górskim

Alta Maremma Toskania - warunki idealne do wedrówek oraz jazdy rowerami górskimi!
Wycieczki i wedrówki w okolicach Sieny

Blizsze i dalsze okolice Rifugio Prategiano sa równiez rajem dla rowerzystów oraz lubiacych wedrówki. Z pomoca naszych map z opisami propozycji dróg i szlaków latwo mozna zorganizowac wycieczki zarówno indywidualne jak i zbiorowe. Szlaki sa bardzo dobrze oznakowane. Na zyczenie jeden z naszych przewodników pokaze panstwu ukryte uroki wybrzeza Toskanii.

Szlaki wedrówek sa idealne równiez dla wszystkich tych, którzy sami nie jadac konno lub na rowerze, towarzysza swoim partnerom jadacym na rowerze lub koniu. Maja wiec oni okazje pieszo podziwiac piekno Toskanii, które ich towarzysze podziwiaja z wysokosci siodla.

Piesi maja nawet mozliwosc wyboru tras, które prowadza wylacznie w dól. W poludnie spotykaja sie wszyscy na wspólnym pikniku na lonie natury. Droge powrotna pokonamy wygodnym busem.

Jesli pragniecie panstwo razem z innymi goscmi wybrac sie na wspólna wycieczke, korzystajac z naszego busa, chetnie pokazemy wam wedlug zyczen np. Marsiliana, farme ministerstwa rolnictwa, na której hodowane sa konie tego regionu, lub tez pokzemy inne warte obejrzenia obiekty w okolicy. W miesiacach letnich mozecie wraz z nami, na "Lago dell'Accesa" wypróbowac wasze zdolnosci balansowania plynac kanu oraz skorzystac z kapieli w jeziorze.


Hotel Toscana Tuscany

W celu uzyskania bardziej szczególowych informacji lub w celu rezerwacji w hotelu napisz do nas: info@prategiano.com lub zadzwon +39 0566 997700. Ci zrealizowac Twoje wymarzone wakacje.Hotel
***

położenie: pomiędzy Sieną (50 km) a morzem (45 km)

hotel
HOMEPAGE

Przepiękna
Toskania

Agroturystyka

Jazda konna

Wakacje
w siodle

Rower górski

Jazda rowerem

Piesze
wycieczki

Ceny

Fotografie
hotel

Fotografie
jazda konna

Fotografie
otoczenie

Magazyny


Hotel Prategiano
Maremma Toskania
0039 0566 997700
I-58026 Montieri
Toskania, Włochy

info@prategiano.com