Agroturistika Maremma Toskánsko
Prázdniny v Toskánsku Itálie

Agroturistika Hotel Maremma Toskánsko
58026 Montieri
Toskánsko, Itálie
Tel:..0039.0566.997700
or....0039.328.7225467
Fax:.0039.0566.997891

info@prategiano.com

Nádherné Toskánsko!

Objevte venkov na konském hrbete, na kole nebo pešky. Proniknete do krás Toskánské krajiny. Vyzkoušejte chladný horský vzduch, teplé jižní slunce na vlastní kuži. Prozkoumejte malebnou krajinu se starobylými šlechtickými sídly a puvodními statky. Putujte mezi starodávnými kláštery, skrz stredoveké vesnicky, v pravekých lesích a podél kvetoucích polí. Nedaleko šumí reka a za dalším kopcem mužete spatrit oceán.

Zde v srdci Maremma Toskánsko mužete nalézt agroturistický hotel Prategiano. Historickým symbolem tohoto domu je Giano buh se dvemi tváremi symbolizujícími pohled do všech stran: venku a vnitrku, do prítomnosti i budoucnosti.

Jako nove príchozí budete mít bezprostrední zážitek z pohody, která s této krajiny vyzaruje. Cizinci se rychle sprátelí. Spolecné aktivity jsou základem pro budoucí prátelství a nekdy i více. Již tradicní polední obed v prírode ve vás probudí italskou lásku k životu a jižanskému zpusobu života – dny mezi práteli – dny, kdy Vám Toskánsko prilne k srdci.

farm house Prijdte strávit vecery posezením u velikého ohne a vzpomínáním na události, které se ten den stali nebo rokováním nad plány príštích dnu. Zatímco pomalu bude zapadat slunce za kopce, úbocí „Poggio di Monteri“ najednou utichne a vy mužete slyšet zpívat slavíka nebo houkání sovy.Nadcházející den Vám slibuje nový rozhled a pohled na tuto krajinu a ucítíte z ní radost ze života.Hotel Tuscany Toscana


Chteli byste se dozvedet vice informací nebo si chcete rezervovat pokoj v agroturistickém hotelu? Prosím pište na : info@prategiano.com nebo nám zavolejte (0039 0566 997700). Rádi vám pomužeme.


Hotel
***

Poloha: mezi Sienou (50 km) a morem (45 km)

Hotel HOMEPAGE

Nádherné
Toskánsko

Hotel

Jízda na
koních

Prázdniny
na koních

Horská
cykloturistika

Jízda na
kolech

Maremma

dny a ceny

Fotky hotelu
& mapy

Fotky z
vyjizdek

Fotky okoli

Napiste o nas


Hotel Maremma Toskánsko
0039 0566 997700
I-58026 Montieri
Toskánsko Itálie

info@prategiano.com