Jízda na kolech v Toskánsku
Maremma Toskánsko Itálie


Jízda na kolech

Drsné krásy prírody jsou pro horskou turistiku v Maremma Toskánsku opravdovým požitkem.
Výlety na koních a peší turistika v Maremma Toskánsku.

V okolí Prategiano si mužete vybrat zda podniknete dlouhé ci krátké výlety do okolí. Je to opravdový ráj pro cyklisty i turisty. S pomocí našich map a tipu pro skupiny i jednotlivce si lehe mužete naplánovat vaši dovolenou zde. Na každé križovatce je dobre videt oznacení, tak se nemusíte obávat, že byste zabloudili. Pokud byste si práli, náš pruvodce Vám muže ukázat skryté krásy Maremma Toscana.

Peší výlety jsou ideální pro ty, kterí nejezdí na koních, ale mají prátele ve skupine jezdcu. Zatímco Vaši prátelé objevují Toskánsko ze hrbetu kone, v mužete zkoumat okolí po svých. Je možné si vybrat trasy, které vedou zejména z kopce. V poledne se mužete najíst se skupinou jezdcu a cyklistu v prírode. Nazpátek se mužete vydat pešky nebo využít náš autobus, který Vás zaveze zpet.

Pokud byste meli zájem o exkurzi v okolí se skupinou ostatních turistu, rádi Vás pribereme do našeho autobusu. Napr. je možné si prohlédnout La Marsiliana, což je farma, kde Ministerstvo Zemedelství chová kone Maremma. Nebo se mužete podívat na mnoho jiných zajímavých míst této oblasti. V letních mesících mužete vyzkoušet svou kondici v kanoích na jezere Lago dell‘ Accesa, nebo se mu>ete vydat zaplavat si do Stredozemního more.Hotel Tuscany Toscana


Chteli byste se dozvedet vice informací nebo si chcete rezervovat pokoj v agroturistickém hotelu? Prosím pište na : info@prategiano.com nebo nám zavolejte (0039 0566 997700). Rádi vám pomužeme.


Hotel
***

Poloha: mezi Sienou (50 km) a morem (45 km)

Hotel HOMEPAGE

Nádherné
Toskánsko

Hotel

Jízda na
koních

Prázdniny
na koních

Horská
cykloturistika

Jízda na
kolech

Maremma

dny a ceny

Fotky hotelu
& mapy

Fotky z
vyjizdek

Fotky okoli

Napiste o nas


Hotel Maremma Toskánsko
0039 0566 997700
I-58026 Montieri
Toskánsko Itálie

info@prategiano.com