Peší turistika v Toskánsku
Maremma Toskánsko Itálie

toskansko Chianti Italy


Alta Maremma Toscana
- je prekrásná nezkažená a opuštená oblast v Toskánsku, v Itálii.

  • Máte zde možnost videt krásné prostredí a nebo zajet k mori
  • Príjemné klima 750 m nad morem
  • Skryté stredoveké vesnice a oblíbená a známá místa
  • Nedotknutá príroda tak daleko kam jen oko dohlédne
  • Rozmanitá vegetace

Hotel Maremma Toscana
leží 750 metru nad morem na svahu Poggio di Montieri, pár minut od stejnojmenné vesnicky Montiery. V této nadmorské výšce si mužete zalíbit osvežující klima dokonce i v nejparnejších letních mesících.

Odsud je nádherny výhled na zdánlive nekonecnou nedotknutou kopcovitou krajinu Alta Maremma Toskansko. Mužete zde spatrit adu rozmanitých zvírat a rostlin. Také zde mužete objevit rozmanitou prírodu jako napr. husté puvodní kaštanové a dubové lesy, typickou toskánskou scenérii složenou z olivovníku, vinných polí, pina stromu, cyprišu, stejne tak jako stále zelené pláne ve vnitrozemí Macchia.

Avšak oblast okolo stredovekého mestecka Montieri neni jen oáza pro milovníky prírody. Pokud se zajímáte o historii a kulturu, naleznete zde ideální základ pro objevení krás Toskánska. Z tohoto unikatního místa nacházejícího se mezi tremi toskánskými provinciemi to není daleko do známých mest jako je Florencie, Volterra, Pisa, Massa Marittima, San Gimignano nebo Siena. V bezprostrední blízkosti se nachází nespocet malých stredovekých vesnicek, které jsou pro každého cestovatele velmi fascinující.

Bílý písek na plážích prírodní rezervace blízko mesta Folonica zláká ty, kterí hledají odpocinek a relaxaci po dlouhém dni, který strávili návštevou Románských kostelu, chrámu, noblesních sídel, archeologických míst a muzeí.
hotels farms accomodationsHotel Tuscany Toscana


Chteli byste se dozvedet vice informací nebo si chcete rezervovat pokoj v agroturistickém hotelu? Prosím pište na : info@prategiano.com nebo nám zavolejte (0039 0566 997700). Rádi vám pomužeme.


Hotel
***

Poloha: mezi Sienou (50 km) a morem (45 km)

Hotel HOMEPAGE

Nádherné
Toskánsko

Hotel

Jízda na
koních

Prázdniny
na koních

Horská
cykloturistika

Jízda na
kolech

Maremma

dny a ceny

Fotky hotelu
& mapy

Fotky z
vyjizdek

Fotky okoli

Napiste o nas


Hotel Maremma Toskánsko
0039 0566 997700
I-58026 Montieri
Toskánsko Itálie

info@prategiano.com