Hotel Maremma Toskánsko
Dovolená v Toskánsko Itálie

Hotel & Jak se tam dostat

Hotel – Dovolená

Toskánské barvy prírody se nacházejí v celém hotelu. Kamenité prucelí je v barve ohnivých ruží stejne tak jako terakota sochy a dlaždice na podlaze kolem bazénu a na terasy. Chteli byste vyzkoušet pohodlí dobre udržovaného venkovského obydlí? Pak se Vám zejména zalíbí salón s vysokým stropem a príjemným barem našeho 3 hvezdickového hotelu

Italy Telefon, televize, sprcha a WC ve všech 20ti pokojích Vám zajistí pohodlný pobyt.

Naše kuchyne Vás bude rozmazlovat s typickými toskánskými jídly doprovázenými výbornými druhy vína z našeho kraje. Také nesmíme opomenout polední venkovní posezení. Hotel Prategiano je ústredním bodem pro cyklisty, jezdce na koních, turisty a ostatní kdo chtejí využít náš výletní autobus. Samozrejme mezinárodní a cástecne anglicky mluvící team Vám bude pomáhat i s prípravou výtecné svaciny v prírode, hlavními jídly, sýry, víny a kávou.

O nás

Roberto Paradisi & Renate Wagner - spolecníci – Rakouská organizace, Italská improvizace a vnitrozemský styl života doplnuje jedno druhé. Robertova rodina provozuje cinnost hotelu již od roku 1971.

Jak se k nám dostanete

  • Autem: 1 Ľ hodiny jižne od Florence, dálnicní sjezd : Colle Val D’Elsa Sud
  • Vlakem: Vlak do Florence, dále vlakem do Follonica: cesta zabere 2 ˝ hodiny
  • Letadlem: letište v Pise nebo Ríme, popr. FlorenceHotel Tuscany Toscana


Chteli byste se dozvedet vice informací nebo si chcete rezervovat pokoj v agroturistickém hotelu? Prosím pište na : info@prategiano.com nebo nám zavolejte (0039 0566 997700). Rádi vám pomužeme.


Quick Links:
Toskansko agroturistika Toskansko hotel Jízda na koích Prázdniny na koních Horská cykloturistika Jízda na kolech Peší turistika Siena ChiantiHotel
***

Poloha: mezi Sienou (50 km) a morem (45 km)

Hotel HOMEPAGE

Nádherné
Toskánsko

Hotel

Jízda na
koních

Prázdniny
na koních

Horská
cykloturistika

Jízda na
kolech

Maremma

dny a ceny

Fotky hotelu
& mapy

Fotky z
vyjizdek

Fotky okoli

Napiste o nas


Hotel Maremma Toskánsko
0039 0566 997700
I-58026 Montieri
Toskánsko Itálie

info@prategiano.com