Jízda na koních v Toskánsku
Maremma Toskánsko Itálie

Vyjíždky, horská cykloturistika blízko Siena

  • Objevný týden, jízda na koních pro zacínající jezdce
  • Okružný jízdy pro pokrocilé jezdce, kterí se zajímají a ženou za novými zajímavostmi
  • Celodenní jízdy pro zkušené jezdce
  • Výlety na kolech do hor pro ty, co mají rádi kola
  • Jízdy na kolech a výlety pro každého

Objevný týden

Nejste si jistí, zda je to opravdu takový pocit štestí sedet na konském hrbete? Proc to tedy nezkusit? Zkušení jezdci Vám pomohou rychle si osvojit základy již behem 10 hodin v sedle. Jakmile se cítíte, že byste to zvládli a jste si jistí, pak jste pripraveni podniknout svou první vyjíždku. Brzy získáte duveru v naše kone, kterí mají klidnou a vyrovnanou povahu. Na základe individuálního prístupu objevíte ideální kombinaci jízdních hodin a vyjíždek. Každý vecer si se svým instruktorem mužete probrat jak bude probíhat Váš následující den.

 

Okružní jízdy pro zkušenejší jezdce

Objevte krásy Toskánska na hrbete jednoho z našich prátelských a statných koní. Jaká je Vaše predstava o dovolené? Pul dne nebo celý den v sedle? A co takhle celotýdenní vyjíždka z jednoho místa do dalšího? Mužete si vybrat!

Okružní jízdy jsou puldenní vyjíždky z Rifugio Prategiano. Pokud se rozhodnete pro celodenní vyjíždku (4-5 hodin v sedle) jednoduše se se svým konem vrátíte do stáje až k veceru. Pokud Vám stací 2 hodinová vyjíždka, pak po polední svacine v prírode presednete do našeho autobusu, který Vás zaveze zpet do hotelu. Vašeho kone si prevezme nekdo kdo má zájem o odpolední vyjíždku a vrátí se s konem zpet do hotelu.

Dva 5ti denní výlety jsou pro vzdálenejší místa. Na rozdíl od okružních jízd kone zustávají s Vámi v míste kam vecer dorazíte a jsou s Vámi až do doby, kdy se spolecne vrátíte do Rifugio Prategiano. Prosím budte na tyto výlety dochvilní. Pokud se tyto výlety v daný týden nekonají, nabídneme Vám jiné okružní jízdy, on nedele od pátku. Naše týdenní výlety zahrnují jeden den bez jízdy na koni. Tento den mužete trávit dle svého, úcastnit se exkurzí nebo si zamluvit dodatecné výlety na koni.


Okružní jízdy

LAGONI: Horké prameny a sirnaté plyny, zde hucí ze zeme Cecina kotliny. Naše kone jsou zvyklí na toto sycení gejzíru a tak mužete v klidu sledovat z konského hrbetu jak funguje geotermální energie.

MINES OF GERFALCO: Divoká romantická stezka vede od starodávných stríbrných dolu,kde je nádherný výhled na more. Na odpoledních vyjíždkách pojedete skrz malé stredoveké aleje ve vesnicce Gerfalco, v okolí je fantastická krajina plná luk s neobvyklými barvami toskánské prírody.

GALLERAIE: Jízda k Cecina pramenu a podél reky, která nás dovede k Galleraie hotelu, kde navštívíme ruiny starovekých lázní z dob etruských. Odpoledne se Vám naskytne nekonecný výhled na provincie Grosseto a Siena.

PRATA: Staré obchodní a zvírecí stezky skrz tyto puvodní lesy. V tomto kraji casto potkáte divokou zver jako jsou lišky, jeleny, kance nebo ježky. Od „Poggio di Prata“ mužete mít nádherný výhled na more a ostrov Elba. V dulní vesnicce Prata na Vás ceká velký obed v prírode.

BOCCHEGGIANO: Pojedeme k dolum této vesnice, kde se težil pyrit. Pocet nefunkcních dolu je znamením toho, jak úspešný kraj to byl a jak cas vše zmenit a postupne težba zanikáWe ride to the mines of this village, which were once worked for pyrite.

CHIUSDINO: Tento denní výlet Vás povede od divoké Maremma Toskánsko, skrz typickou zemedelskou oblast Sienseské kopcovité krajiny, která je typická pro Toskánsko. Zatímco putujete skrz vesnicku Chiusdino, mužete se kochat malebným výhledem na údolí Merse.

RIVER MERSE: Prerostlé ovocné stromy obklopují rozpadající se farmárské domy a v závislosti na rocním období Vás vyzívá k ovocné svacince. Jízda vede skrz krištálovou vodu reky Merse, která Vám poskytne zážitek uvedomit si jak po roky vypadalo drívejší zemedelství. V horkých dnech je vrcholem jezdeckého týdne plavení koní v rece. Po obedu v prírode máme možnost navštívit ruiny opatství San Galgano. Okolo pozustatku románské kaple ucítíte nepopsatelnou mystickou atmosféru tohoto nejzajímavejšího místa v Toskánsku.
Hotel Tuscany Toscana


Chteli byste se dozvedet vice informací nebo si chcete rezervovat pokoj v agroturistickém hotelu? Prosím pište na : info@prategiano.com nebo nám zavolejte (0039 0566 997700). Rádi vám pomužeme.


Hotel
***

Poloha: mezi Sienou (50 km) a morem (45 km)

Hotel HOMEPAGE

Nádherné
Toskánsko

Hotel

Jízda na
koních

Prázdniny
na koních

Horská
cykloturistika

Jízda na
kolech

Maremma

dny a ceny

Fotky hotelu
& mapy

Fotky z
vyjizdek

Fotky okoli

Napiste o nas


Hotel Maremma Toskánsko
0039 0566 997700
I-58026 Montieri
Toskánsko Itálie

info@prategiano.com