Prázdniny na koních v Toskánsku
Dovolená Maremma Toskánsko Itálie

Prázdniny na koních blízko Siena

  • Objevný týden: Prázdniny na koních pro zacínající jezdce
  • Okružný jízdy pro pokrocilé jezdce, kterí se zajímají a ženou za novými zajímavostmi
  • Celodenní jízdy pro zkušené jezdce
  • Výlety na kolech do hor pro ty, co mají rádi kola
  • Jízdy na kolech a výlety pro každého


Maremma-stezka

Nedele: Pohodový den k Romanským termálním lázním v údolí Cecina Vám dovolí poznat vašeho kone a okollí.

Pondelí: Obrovské staré stromy a hustý podrost jsou znamením puvodních lesu okolo Montiere a Gerfalco. Behem obedu se mužete kochat prekrásným výhledem na more. Skalnaté stezky k ruinám hradu Fosini Vám ukáží svou krásu. K veceru dorazíme k renesancnímu panství Anqua. Kone zde zustanou pres noc venku na loukách, které patrí jedné prátelské urozené Sienské rodine.

Úterý: Z Anqua naše cesta povede od Lagoni, kraj horkých pramenu. Príroda zde prochází z její divokosti k více okouzlujícímu zemedelskému vývoji, typickému ze staletí okupace – obrázková-kniha Toskánska. Pojedeme podél zpustlého farmárského domu, pres pole a malé reky dokud nedorazíme k vesnicce Fosini, kde si naše kone odpocinou.

Streda: Nedaleko od Fosini leží známý kulturní památník v Toskánsku – ruiny opatství San Galgano. Tento klášter byl vybudován v 13. století a v tomto kraji byl stredem kultury a hospodárství. Budete mít výhled na legendární hradby tohoto historického a pozoruhodného kostela, nacváláme do rozsáhlých otevrených luk a doprovázíme legendární „Antické stezky Maremma“ až k hradu „Luriano“, kde necháme naše kone po dva dny a budeme zde mít den odpocinku.

ctvrtek: Odpocinek nebo vlastní objevování tohoto kraje. Rádi Vám také mužeme zorganizovat exkurzi do Massa Marittima, Siena nebo k mori.

Pátek: Další ráno prejedeme nádherným krajem patrícím hrabence z Luriano a postoupíme k proudum reky Merse. Pod kopyty koní budeme moci videt jak se v rece mrskají pstruzi. Naskytne se Vám poslední zážitek, kdy mužete spatrit nežnou krásu kopcu Maremma a strmým stoupáním se vrátíme zpet do Hotel Prategiano.


Výlety k mori

Nedele: Pojedeme k pobreží, zalíbíte si dobrodružnou cestu skrz houští nezpustošeného kraje Macchia. Podrobeni do rozmanité a divokého života dorazíme k pozdnímu odpoledni k typické Maremma farme.

Pondelí: Ráno pojedeme podél typického obdelávaného zemedelského kraje, budeme míjet olivové háje a kolem míst, kde se pestuje víno. Predtím než se budete moci nadechnout oceánského vzduchu musíme vylézt na poslední kopec. Po starých obchodních cestách, která vedou podél dubu a vnitrozemských stepí se dostáváme blíže k pobreží.

Úterý: Cváláme po bílých píscitých plážích, osvežíme se koupelí v mori – tento den máte možnost užívat si more. Vnitrozemský život, strmá skalnatá pobreží, romantická zátoky všude kam jen oko dohlédne. Po jídle v idylickém prírodním parku blízko Follonica mužeš navštívit pláž se svým konem ci bez.

Streda: Den kdy si kone potrebují odpocinout mužeš venovat svým vlastním plánum. Mužeme Vám také usporádat výlet s ostatními hosty.

ctvrtek: : Pojedeme pres Massa Marittima. Poklušeme podél šedivo-zelených trpitících se olivových háju, pocváleme skrz rady cyprišku. Tyto obrázky Toskánska nikdy nezapomenete.

Pátek: Po složitém výstupu a posledním výhledu na more si pri zpátecní ceste do Hotel Prategiano zalíbíte chladný stín kaštanových lesu.


Kone

Z našich 20 Maremma koní si mužeš nalézt toho, který je pro tebe nejvhodnejší. Velké a malé, statné a slušivé, hravé a spolehlivé, zkušené kone. Co mají všichni bežne spolecné je vyrovnaná povaha, jistý krok a dobrou kondici. Jejich stavba tela nasvedcuje dobré kondici, jsou to teplokrevníci a ideální kone pro vyjíždky.

Do dneška jsou tito kone vychováváni na rozlehlých loukách. Silné prátelství a organizovaná hiearchie vám ukazuje život našich koní. Díky bezpecí, které cítí ve stádu mají klidnou a silnou povahu. Jsou zvyklí na tvrdé prírodní podmínky. Jezdíme bez silných pomucek, v anglických nebo výjezdních sedlech a na volné uzde.Hotel Tuscany Toscana


Chteli byste se dozvedet vice informací nebo si chcete rezervovat pokoj v agroturistickém hotelu? Prosím pište na : info@prategiano.com nebo nám zavolejte (0039 0566 997700). Rádi vám pomužeme.


Hotel
***

Poloha: mezi Sienou (50 km) a morem (45 km)

Hotel HOMEPAGE

Nádherné
Toskánsko

Hotel

Jízda na
koních

Prázdniny
na koních

Horská
cykloturistika

Jízda na
kolech

Maremma

dny a ceny

Fotky hotelu
& mapy

Fotky z
vyjizdek

Fotky okoli

Napiste o nas


Hotel Maremma Toskánsko
0039 0566 997700
I-58026 Montieri
Toskánsko Itálie

info@prategiano.com